Alpha Hospedaria & Hostel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Zwembad Buitenzwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op loopafstand van 25 minuten van het Schönstatt Heiligdom, Alpha Hospedaria & Hostel Londrina met 14 kamers beschikt over wifi in openbare gebieden en een privéparkeerplaats ter plekke.
Als u in het comfortabele hotel in Londrina verblijft, wordt u uitgenodigd om de Kathedraal van Londrina op 2 km afstand te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals stadion Jacy Scaff op 4 km afstand. Dit pension is op 30 minuten te voet van het Historisch museum van Londrina gelegen. Bovendien ligt Bosque Walter Okano op 250 meter ervandaan. Reizigers geven, ongeacht hun religie, de voorkeur aan een bezoek aan Boeddhistische tempel van Hompoji - een populaire gebedsplaats op 3 km van Alpha Hospedaria Londrina.
Sommige kamers van deze accommodatie in Londrina zijn voorzien van een bureau en een flatscreen TV met satellietzenders. Gasten kunnen gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen en ontspannen met een flatscreen TV met satellietzenders. De badkamers hebben een apart toilet en een douche, en zijn ook uitgerust met badjassen en handdoeken.
Elke ochtend wordt er een gratis ontbijt geserveerd. Frutos de Goias biedt een selectie van gerechten in de onmiddellijke nabijheid van Alpha Hospedaria.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque Ecologico Municipal Doutor Daisaku Ikeda1,2 km
- Mother Leonia Milito Memorial House1,3 km
- Igapo Lake1,2 km
- Caritas Arquidiocesana de Londrina1,4 km
- Science and Technology Londrina Museum1,2 km
- Faculdade de teologia Sul Americana1,8 km
- het Schönstatt Heiligdom1,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Londrina6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Koffiebar
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
- Boodschappenservice
- Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Bordspellen
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Alpha Hospedaria & Hostel?
Londrina luchthaven en Alpha Hospedaria & Hostel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Alpha Hospedaria & Hostel?
Ja, Alpha Hospedaria & Hostel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Alpha Hospedaria & Hostel?
Klanten van Alpha Hospedaria & Hostel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Alpha Hospedaria & Hostel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Alpha Hospedaria & Hostel is $14. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Londrina?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Londrina:- Visa
- American Express
- Hipercard
- Maestro
- Diners Club
- 📱
Zijn er zakelijke voorzieningen in Alpha Hospedaria & Hostel?
Zakelijke gasten van Alpha Hospedaria & Hostel kunnen gebruik maken van een fotokopieerapparaat en gratis draadloze internettoegang. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt Alpha Hospedaria & Hostel?
Er is een zwembad beschikbaar bij Alpha Hospedaria & Hostel.